SosyalSosyal Medya

Adem Kılıççı KızlarSoruyor’a Konuştu: Acun Ilıcalı Dönüm Noktam…

Milli boksör Adem Kılıççı, KızlarSoruyor'da Funda Keskin'in sorularını yanıtladı. Şampiyonluk kazandığı Survivor yarışmasıyla adını daha geniş kitlelere duyurmayı başaran milli sporcu, yaşam öyküsünden ve kariyer planlarından söz etti.

Milli boksör Adem Kılıççı, KızlarSoruyor’da Funda Keskin’in sorularını yanıtladı. Şampiyonluk kazandığı Survivor yarışmasıyla adını daha geniş kitlelere duyurmayı başaran milli sporcu, yaşam öyküsünden ve kariyer planlarından söz etti.

Boks sporuna başlama öyküsünü anlatan Adem Kılıççı, ”Ağrı’da 12 yaşında çok kısıtlı imkanlarda merdiven altı bir spor salonunda boksa başladım. Aslında her şey kısmet ve tesadüf eseri oldu, boksa gitmeyi ben düşünmemiştim bir davet üzerine o gün salona gittim. Antrenörüm de beni yetenekli bulunca üzerime eğildi ve o şekilde devam ettim. Maddi imkanlarımız da çok kısıtlıydı, spor şortu bile bulamadığımız zamanlar oldu. Ama sonrasında çok ve disiplinli çalışarak bugünlere geldik yani kader biraz gayrete aşıktır” sözlerini kullandı.

Survivor yarışmasıyla geniş bir hayran kitlesi de yakalayan Adem Kılıççı, Survivor’a bir daha katılmayacağını söyledi.

Survivor 2023 hakkında da konuşan Adem Kılıççı, ”Survivor’ın içeriği, tamamen yarışma içeriğinin ve parkurların nasıl yapıldığıyla doğru orantılı olarak değişebilir. Şu ana kadar yapılan Survivor’lar da program süresinin %80’i ve bazen daha da fazlası fiziksel beceri ve güç gerektiren parkurlarda oluşuyordu. Kalan %20’si ise ada hayatıydı. Dolayısıyla aynı format ve benzer parkurlar yapılırsa gene beceri ve güce dayalı olur. Yarışmanın zeka ağırlıklı olması için şu ana kadar yapılan parkur sisteminin ve içeriğinin değişmesi lazım bu da bildiğimiz Survivor formatının reality show formatına evrilmesi demektir. 2022 finalinde de dediğim gibi ben artık jübilemi yaptım, bir kez daha yarışmacı olarak Survivor’a katılmayı düşünmüyorum.”

Acun Ilıcalı’nın hayatında dönüm noktası olduğunu ifade eden ünlü sporcu, ”Saygım, hayranlığım ve ahde vefam hep devam edecektir. Aramız hiçbir zaman kötü olmadı umarım bundan sonra da bu şekilde devam eder.

röportajın devamı için tıkla

KızlarSoruyor | Funda Keskin

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu