Ahmet Hakan'dan Athena'ya Sert Çıkış: Şarkıyı Mahvetmişler -
MüzikMüzik Haber

Ahmet Hakan’dan Athena’ya Sert Çıkış: Şarkıyı Mahvetmişler

Ahmet Hakan son dönemde yaptığı eleştirilerde sert çıkışlarıyla konuşuluyor. Şimdi de Athena'nın "Mamak Türküsü" yorumunu topa tuttu.

Son dönemlerde yaptığı eleştirilerle nefret söylemi ürettiği gerekçesiyle eleştirilen Ahmet Hakan son olarak Pera Palas dizisinin baş rol oyuncusu Hazal Kaya’yı “Oyunculuğundan nefret ediyorum” diyerek sert bir ifadeyle yorumlamıştı. Ahmet Hakan’ın bu yorumu oyuncu Hazal Kaya ile arasında münakaşaya neden olmuştu. Öte yandan Hakan’a ünlü camiasından tepki gelmişti.

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, bugünkü yazısında Yeni Türkü müzik grubunun şarkılarından Mamak Türküsü’nü yeniden yorumlayan Athena’nın solisti Gökhan Özoğuz’u eleştirdi; “Athena’nın Mamak Türküsü yorumunu, terlik fırlatarak, yüzümü buruşturarak, ‘Şarkıyı mahvetmişler’ diye haykırarak diyerek dinledim, çok sorry” dedi.

Usta gazetecinin bu yorumuna Athena cephesinden bir cevap gelmeyeceği ise merak konusu oldu.

HABER KAYNAĞI/HÜRRİYET: https://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/ahmet-hakan/zelenski-ile-aksener-arasindaki-fark-42020954

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)