Müzikonair Ajda Pekkan Albüm Öncesi Canlı Yayındaydı! | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Ajda Pekkan Albüm Öncesi Canlı Yayındaydı!

Ajda Pekkan bu gece 00:00’da çıkan “Ajda” albümü öncesi canlı yayından sevenleriyle buluştu.

Başarılı sanatçı Ajda Pekkan yeni ve son albümü olan “Ajda”yı saatler 00:00’ı gösterdiğinde müzikseverler ile buluşturdu. Ajda Pekkan, albüm yapımcısı DMC Ceo’su Samsun Demir’in canlı yayınına konuk olarak yeni albümünün heyecanını sevenleriyle paylaştı.

Ozan Çolakoğlu ve Şehrazat’ın Katılımıyla

Instagram üzerinden gerçekleşen canlı yayında Ajda Pekkan’ın “Bi Tık” isimli şarkının söz yazarlığını yapan Şehrazat ve başarılı aranjör Ozan Çolakoğlu da katıldı.

Albüm Öncesi Şarkıları Tanıttılar

Canlı yayında albümün yayınlanmasına geri sayım yapılırken Ajda isimli albümde emeği geçen sanatçılara teşekkürler edildi. Ajda Pekkan’ın eşliğinde yeni albümdeki şarkılar katılımcılara dinletildi.

Bi Tık Farklı Versiyonlarıyla Gelecek

Albümün gözde şarkılarından ve daha önceden internete sızdırılan “Bi Tık” için farklı versiyonlarının yakında başarılı DJ’ler tarafından piyasaya çıkmasının beklendiği paylaşıldı.

Ajda Albümü Yayında!

15 Ekim Cuma günü saat 00:00 itibariyle Ajda Pekkan’ın son albümü DMC yapımcılığı ile müzikseverler ile buluştu.

Albümdeki şarkıları dinlemek için tıklayınız!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)