Müzikonair Ajda Pekkan Şehrazat’a Saygı Albümü İçin ‘Aşklayalım’ Şarkısını Yorumladı! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ajda Pekkan Şehrazat’a Saygı Albümü İçin ‘Aşklayalım’ Şarkısını Yorumladı!

Ajda Pekkan, söz ve müziği Şehrazat imzalı, 12 yıl önce yayınlandığı dönemde radyolarda sevilen 'Aşklayalım' şarkısını yeniden yorumladı. 'Şehrazat Bir Ömrün Hikayesi' albümünün açılışını yapan 'Aşklayalım' özellikle finaldeki Pekkan vokaliyle akılda kalmayı başarıyor.

Ajda Pekkan, söz ve müziği Şehrazat imzalı, 12 yıl önce yayınlandığı dönemde radyolarda sevilen ‘Aşklayalım’ şarkısını yeniden yorumladı. ‘Şehrazat Bir Ömrün Hikayesi’ albümünün açılışını yapan ‘Aşklayalım’ özellikle finaldeki Pekkan vokaliyle akılda kalmayı başarıyor.

Prodüktörlüğünü Atilla Şen’in yaptığı Coverz & DMC etiketiyle piyasaya çıkacak olan Şehrazat Bir Ömrün Hikayesi Volume 1 Tribute saygı albümünün Süperstar Ajda Pekkan tarafından yorumlanan “Aşklayalım” söz & müziği ünlü besteci ve söz yazarı Şehrazat’a düzenlemesi ise Erhan Bayrak’a ait olup Mix Mastering çalışmaları IMS Mix Mastering tarafından tamamlamadı.

Şehrazat’ın albüm kapağı ve Süperstar Ajda Pekkan’ın “Aşklayalım“ şarkı kapağı yapay zeka ile üretildi. Dünden bügüne 14 potre fotoğrafının ortak anlatımının oluşturduğu yapay zeka fotoğrafları son dokunuşları ise ressamlar tarafından çizim teknikleriyle yapıldı. Bu yapay zeka fotoğrafları Onur Özışık imzası taşıyor.

 

Video klibi izlemek için tıklayabilirsiniz

author avatar
Efsun Atik
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)