Müzikonair Ajda Pekkan’ın Albümü Dakikalar İçinde Tükendi | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ajda Pekkan’ın Albümü Dakikalar İçinde Tükendi

Ajda Pekkan’ın uzun zamandır beklenen albümü “Ajda” bugün satışa çıktı.

Ajda Pekkan’ın uzun zamandır beklenen albümü “Ajda” bugün satışa çıktı. Fakat henüz mağaza dağıtımı tamamlanmayan albümün internet sitelerindeki satışı büyük bir başarı elde etti.

Öyle ki yeni CD şimdiden depolarda tükenmiş durumda.

Bunu nereden mi öğrendim? Büyük bir kitap müzik mağaza zincirini arayıp CD’yi neden alamadığımı sorduğumda… Çünkü çalışan kişi bana CD’nin depolarda tükendiğini söyledi. Hem de kısacık bir süre içinde.

Albüm ’de 7 parça bulunuyor ve bunlar arasında en dikkat çeken şarkı usta söz yazarı ve besteci Şehrazat’a ait olan “Bi’tık”.

Bu gidişle Ajda Pekkan’ın bu yılı zirvede kapatacağı kesin gibi görünüyor.

Türk müziğinin efsane ismi Ajda Pekkan, şimdilerde yeni albümü Ajda’nın heyecanını yaşıyor. Prodüktörlüğünü Ozan Çolakoğlu’nun yaptığı albümün çıkış parçası ise bestesi ve sözleri Şehrazat’a ait olan ‘Bi’Tık’ oldu.

Albümde düzenlemeleri yine Ozan Çolakoğlu’nun yaptığı, söz ve müziğini Okay Barış’ın yazdığı ‘Mümkün Değil’, söz ve müziği Gülden’e ait olan ‘Ölsem Unutmam’ isimli şarkılar da yer alıyor. Albümde bulunan diğer bir şarkı olan ‘Sadece’nin söz ve müziğinde ise Serdar Ortaç ve Sera Tokdemir’in imzaları var. Bu şarkının aranjesi ise Tarık İster’e emanet. Alper Atakan aranjesi ile göze çarpan “Bilebilirsin”in sözleri ise Özlem Argon, müziği ise Reşit Gözdamla’ya ait.

Süperstar, yeni albümü için Safa Gülsoy’un objektifine poz verdi.

Haber: Can Erbaş

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)