Müzikonair Aleyna Kalaycıoğlu: Berkay Şarkımın Gelirlerini Vermedi | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Aleyna Kalaycıoğlu: Berkay Şarkımın Gelirlerini Vermedi

Ünlü şarkıcı Aleyna Kalaycıoğlu, Bebek'te görüntülendi. Kalaycıoğlu, yeni şarkısını kendi yapım şirketinden çıkaracağını açıkladı ve daha önce iş birliği yaptığı Berkay'a olan kızgınlığını dile getirdi.

Ünlü şarkıcı Aleyna Kalaycıoğlu, Bebek’te görüntülendi. Kalaycıoğlu, yeni şarkısını kendi yapım şirketinden çıkaracağını açıkladı ve daha önce iş birliği yaptığı Berkay’a olan kızgınlığını dile getirdi.

Kalaycıoğlu, muhabirlerin sorularını yanıtlarken, birkaç gün boyunca hastanede kalın bağırsak enfeksiyonu tedavisi gördüğünü belirtti ve şu şekilde konuştu: “Birkaç gündür hastanedeydim. Kalın bağırsak enfeksiyonu yaşadım. Yeni yeni kendime geliyorum diyebilirim.”

Şarkıcı, yakın bir zaman içinde yeni bir şarkı çıkaracağını ve ünlü bir isimle düet yapacağını da duyurdu, ancak detayları paylaşmadı. Kalaycıoğlu, şarkısını kendi yapım şirketinden çıkaracağını vurguladı. Berkay ile yaşadığı sıkıntılı anları anlatan Kalaycıoğlu, şunları ekledi: “Çok ağzım yandı, artık kendi işimi kendim yapacağım. Berkay’da da bayağı sıkıntılı şeyler yaşadım, şarkımın gelirlerini vermedi, kötü durumlar yaşadım, kendisiyle defalarca görüştüm, hakkettiğim gelirleri bana vermesi onu yoksul yapmayacaktı. Ben de biraz daha emin adımlarla yürümek istiyorum artık.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu