Aleyna Tilki, Kerimcan Durmaz'ı Solladı -
MüzikMüzik HaberVitrin

Aleyna Tilki, Kerimcan Durmaz’ı Solladı

Kerimcan Durmaz ve Aleyna Tilki'nin aynı gün şarkı çıkarması kafaları karıştırmıştı. Aleyna Tilki, Kerimcan Durmaz'ı solladı.

Kerimcan Durmaz ve Aleyna Tilki arasında “Soğuk savaş mı var?” soruları devam ediyor. İkili geçtiğimiz yılda aynı gün şarkı çıkartmıştı, bu sene de teklilerinin çıkışı aynı güne denk geldi.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/kerimcan-durmaz-ve-aleyna-tilki-arasindaki-soguk-savas-suruyor/

2 KATI FARK ATTI

Kariyerine önce makyör sonra sosyal medya fenomenliği ile başlayan Kerimcan Durmaz dün, “K M N şarkısını çıkarırken, genç yaştan itibaren sahne almaya başlayan Aleyna Tilki de ‘Tanırım İntiharı’ şarkısını çıkardı. Aleyna Tilki’nin izlenmesi Kerimcan Durmaz’ı ikiye katladı. İkili arasındaki soğuk savaş iddialarında yarışı Aleyna Tilki kazandı.

Tilki’nin “Tanırım İntiharı” şarkısı 834 B görüntüleme alırken Kerimcan Durmaz’ın “K M N şarkısı ise 413 B görüntüleme aldı.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)