GündemSosyal

Aleyna Tilki Yeniden Hatay’a Gidiyor!

Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremin ardından tüm ülke elinden geleni yapmak için seferberlik oluşturdu. Aleyna Tilki de depremzede çocuklara yardım için Hatay'a gitmişti. Şarkıcı, yeniden deprem bölgesini ziyaret etmeye gideceğini açıkladı. 

Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremin ardından tüm ülke elinden geleni yapmak için seferberlik oluşturdu. Aleyna Tilki de depremzede çocuklara yardım için Hatay’a gitmişti. Şarkıcı, yeniden deprem bölgesini ziyaret etmeye gideceğini açıkladı.

Sosyal medya hesabından bu haberi duyuran Tilki, “Bugün tekrar Hatay’a gidiyorum. Orada çocuk olan çadır kentler ve bölgeleri bana mesaj atabilirsiniz. Sonra da Adıyaman’a geleceğim.” dedi. Oyuncakları hazırladığını belirten ünlü isim, “Tüm çocuklar birbirinden güzel, gözleri çok şey anlatıyor. Benim telimden fotoğraf çekmek istemişlerdi. Çok tatlılardı, çok akıllılardı, çok güçlülerdi. Ve çok masum…” ifadelerini kullandı.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.