GündemSosyal

Aleyna Tilki’den Sinkaflı Paylaşım!

Aleyna Tilki Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımla hayranlarını şaşırttı. Ünlü şarkıcı, "Dostlarım o... olmuş" diyerek birilerine ağır göndermede bulundu. 

Aleyna Tilki Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımla hayranlarını şaşırttı. Ünlü şarkıcı, “Dostlarım o… olmuş” diyerek birilerine ağır göndermede bulundu.

Aleyna Tilki sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine topladı. Genç şarkıcı Twitter hesabından küfürlü paylaşım yaptı. “Dostlarım o.. olmuş” ifadelerini kullanan Tilki, isim vermden bazı arkadaşlarına gönderme yaptı.

Aleyna Tilki’nin küfürlü paylaşımını gören takipçileri, “Bir genç kızın küfür etmesi doğru değil” yorumlarını yaparken oldukça sinirli olduğu gözlenen Tilki, “Onlar yaptıklarından utanmıyor, ben mi utanacağım kim olduklarını söylerken” cevabını verdi. Birçok kişi ünlü şarkıcının kime sinirlendiğini merak ederken akıllara yakın arkadaşları Serel Yereli ve Uzi geldi.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.