Müzikonair Alişan’dan Çarpıcı Açıklamalar: Müzikte Torpil Olmaz | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Alişan’dan Çarpıcı Açıklamalar: Müzikte Torpil Olmaz

Hafta içi her gün Süper FM’de Türkiye’nin en bulaşıcı en şen kahkahası Duygu Atakan'ın Duygu’yla Radyodayız programına bu hafta konuk olan Alişan'dan çarpıcı açıklamalar geldi.

Süper FM’de Duygu Atakan’ın Duygu’yla Radyodayız programına bazı dinleyicilerden gelen ‘yandaş Alişan’ mesajlarına ünlü sanatçıdan cevap verdi. 1998 yılından bu yana müzikten para kazandığını söyleyen Alişan, ”Bu ayrışma 6-7 senedir var… Biz 2000’lerde sabah başka partinin konserine akşam farklı bir partinin konserine giderdik. İnsanlar daha geniş bakıyorlardı. Maalesef bu sosyal medyadan dolayı böyle oluyor… Herkesin canı sağ olsun ben sanatçıyım. Bu düşünceyi ben değiştiremem. Ben sesimle para kazandım.” dedi.

‘Ak Parti Konserine En Az Ben Gitmişimdir’

Ünlü şarkıcı sözlerini şöyle sürdürdü; ”AK Parti’nin konserine en az ben gitmişimdir. Ben yıllardır tüm kanallarda program yaptım. Müzikte torpil olamaz. Belki şöhret olabilirsin ama para kazanamazsın. Arz talep meselesidir. Maddi gücünle bir şarkı yaparsın eğer o şarkı sevilmez veya bir kulüpte sahneye çıkıp dolduramazsan sahibi seni bir daha çıkarmaz ki. Yani müzikte torpil olmaz”

‘Oryantalden Daha Rahat Giyinenler Var’

Gece kulüplerinde yeni çıkmaya başlayan Alişan, ‘Ben konserleri daha çok seviyorum ama para kazanmam lazım. Yeni yeni çıkmaya başladım’ deyince Duygu Atakan, ‘İzlemeye geldim seni çok iyiydin hatta oryantal de çıktı. Ne diyorsun Oryantal Didem’in kıyafeti kapalı diyenlere sorusuna Alişan, ‘Oryantalden daha rahat giyinenler var şimdilerde’ diyerek cesur giyinen sanatçılara göndermede bulundu.

‘Buse Beni Kıskanmaz…’

Alişan Burak ve Eliz’e ilerleyen yıllarda kardeş düşündüklerini söyledi. Buse’ye gelen senaryolarda kurallarınız var mı? sorusuna Alişan, ‘Buse’nin, kendine göre kuralları var. Kıskanmayız birbirimizi… Zaten seçtiğin hayat arkadaşı aynı kafadaysanız hiçbir sorun çıkmıyor. Ama evlilik hafife alınmaması gereken bir şey anlaşamadık boşanırız diyorlar. O yüzden anne-babalarımızı tebrik etmek lazım’ diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu