Müzikonair Alişan’dan İzzet Yıldızhan’a: Külah Varsa Ona Anlatsın! | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Alişan’dan İzzet Yıldızhan’a: Külah Varsa Ona Anlatsın!

Alişan, acılı gününde kendisinden para isteyen İzzet Yıldızhan hakkında konuştu.

Geçen sene temmuz ayında kardeşi Selçuk Tektaş’ın koronavirüs nedeniyle kaybeden Alişan, sahnelere ara vermişti. Kardeşinin vefat acısını yaşayan Alişan, planlanan konserlerini iptal etmek zorunda kalmıştı. Kardeşinin vefatıyla sarsılan ve sahnelere bir süre ara veren sanatçı, kaporasını alıp iptal ettiği sahnesi için ismini açıklamadığı bir ünlünün “Konserden önce paramı verin!” şeklindeki tepkisiyle karşılaştığını açıklamıştı.

Sosyal medyadan bir dönem yakın arkadaşı olduğu İzzet Yıldızhan’ı silen şarkıcı, aralarının açık olduğu yönündeki sorulara ise, “Arkadaşlar artık polemik falan istemiyorum. Bıktım bu konulardan gerçekten.” yanıtını verdi. Alişan, daha sonra muhabirlerin, “İzzet Bey mekanın sizinle anlaştığını bilmediğini söylemişti.” şeklindeki sözlerini, hatırlatması üzerine, “Külah varsa ona anlatsın!” ifadelerini kullandı.

 

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)