Müzikonair Alişan’dan Olay Yaratacak İtiraf: Şarkıcı Bir Arkadaşım Konser Paramı Aldı | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Alişan’dan Olay Yaratacak İtiraf: Şarkıcı Bir Arkadaşım Konser Paramı Aldı

Alişan, Kıbrıs'ta sahne aldığı bir programda dikkat çeken bir açıklama yaptı. Program sırasında, bir meslektaşının kendisine ait parayı alarak ortadan kaybolduğunu ifade etti.

Alişan, Kıbrıs’ta sahne aldığı bir programda dikkat çeken bir açıklama yaptı. Program sırasında, bir meslektaşının kendisine ait parayı alarak ortadan kaybolduğunu ifade etti.

Eşi Buse Varol’un dizi çekimleri nedeniyle kendisiyle olmadığını belirten Alişan’a, “Son günlerde birçok kişinin dolandırıldığı haberleri çıktı. Sizin de böyle bir durumla karşılaştığınız oldu mu?” sorusu yöneltilmişti. Alişan, bu soruya şu şekilde cevap verdi: “Ben genellikle fonlarla ilgilenmem, bu tarz işlere yatırım yapmam. Ancak sahneye çıkmadan önce ödememi alamadığım ve dolandırıldığım durumlar oldu. Hatta yıllar önce tanınmış bir şarkıcı arkadaşım, benim adıma konser parasını almıştı. Bana, ‘Konser parasını uçağa binmeden önce sana yolluyorum’ demişti. Ancak o günün ardından kendisine bir daha ulaşamadık.” şeklinde konuştu.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)