Müzikonair Alman Rock Grubu Rammstein’in Solistine Taciz Suçlaması! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Alman Rock Grubu Rammstein’in Solistine Taciz Suçlaması!

Almanya Medya ve Kültürden Sorumlu Devlet Bakanı Claudia Roth, ünlü Alman rock grubu Rammstein'in solisti Till Lindemann hakkında ortaya atılan cinsel taciz iddialarının incelenmesi gerektiğini belirtti.

Almanya Medya ve Kültürden Sorumlu Devlet Bakanı Claudia Roth, ünlü Alman rock grubu Rammstein’in solisti Till Lindemann hakkında ortaya atılan cinsel taciz iddialarının incelenmesi gerektiğini belirtti. İddialara göre, birkaç genç kadın Rammstein konserlerinde Lindemann’la cinsel ilişki yaşamak için “seçildikleri” bir sistemden bahsetti. Bu iddialar, Vilnius’taki bir konser sonrasında bir kadının içkisine ilaç atıldığını düşündüğünü açıklamasıyla ortaya çıktı.

Konuyla ilgili olarak Kuzey İrlandalı bir kadın, sosyal medya üzerinden Lindemann’ın turnelerdeki casting direktörü olarak kendisini tanıtan Alena Makeeva isimli bir kadınla tanıştığını ve partiye katılacak insanların WhatsApp grubuna dahil edildiğini iddia etti. Kadın, konser arasında Lindemann’la buluştuğunu ancak onunla ilişkiye girmeyi reddettiğini belirtti. Ayrıca, içkisine ilaç atıldığını düşündüğünü ve istemsizce garip hareketler yaptığını ifade etti.

Rammstein’dan Açıklama

Bu iddiaların ardından diğer benzer iddialar da ortaya çıktı. Bunun üzerine Rammstein’ın konser serisinin organizatörleri, parti yapılmayacağını açıkladı. Ancak Rammstein grubu, Vilnius’ta yaşananların kendilerinin organize ettiği bir etkinlikte meydana gelmediğini ve bir soruşturmadan haberdar olmadıklarını söyledi.

Almanya Medya ve Kültürden Sorumlu Devlet Bakanı Claudia Roth, genç kadınların cesaretini takdir ederek Rammstein ve Till Lindemann’a yönelik suçlamaların ciddiyetle ele alınması gerektiğini vurguladı. İddiaların hızlı ve kapsamlı bir şekilde araştırılması gerektiğini belirtti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)