Müzikonair Anadolu Rock Müziğinin Efsane İsmi Erkin Koray Hayatını Kaybetti | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Anadolu Rock Müziğinin Efsane İsmi Erkin Koray Hayatını Kaybetti

Anadolu rock müziğinin efsane isimlerinden Erkin Koray'dan acı haber geldi. Kanada'nın Toronto kentinde hastaneye kaldırılan usta sanatçı Erkin Koray 82 yaşında hayatını kaybetti.

Cemalim, Fesupanallah, Arap Saçı, Yalnızlar Rıhtımı, Çöpçüler gibi unutulmaz şarkılara imza atan Erkin Koray, Kanada’nın Toronto kentinde hastaneye kaldırılmıştı. 82 yaşındaki usta sanatçıdan akşam saatlerinde acı haber geldi. Akciğeriyle ilgili rahatsızlıklarının yanı sıra yaşlılığa bağlı sağlık sorunlarıyla savaşan Erkin Koray hayatını kaybetti.

Acı haberi kızı Damla Koray sosyal medya hesabından duyurdu. Koray, mesajında “Ben kızın, ve seni “Baba” deyip bağrına basan “canlar”, güzel enerjimizi, sevgimizi, saygımızı, alkışlarımızı senden bir gün bile eksik etmedik, bundan sonra da etmeyeceğiz. Eserlerin dilimizde, aşkın kalbimizde yaşayacak, daima ve ilelebet.” ifadelerine yer verdi.

 

author avatar
Mavi Gündem
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)