GündemSosyal

Ankaralı Ayşe: Demet Özdemir Program Başına 50 TL Alıyordu!

13 yıl önce arkasında dans ederek ün kazanan oyuncu Demet Özdemir hakkında konuşan Ankaralı Ayşe, "Demet'in işine olan saygısını unutmuyorum. O dönemin parasıyla program başına 50 TL kazanıyordu" dedi. 

Ankaralı Ayşe olarak tanınan şarkıcı Ayşe Dinçer, TV8 ekranlarında yayınlanan 2.sayfa programına konuk oldu. 13 yıl önce arkasında dans ederek ün kazanan oyuncu Demet Özdemir hakkında konuşan Ankaralı Ayşe, “Demet’in işine olan saygısını unutmuyorum. O dönemin parasıyla program başına 50 TL kazanıyordu” dedi.

Demet Özdemir hakkındaki görüşlerinden bahseden Ankaralı Ayşe, şunları söyledi;

“Ablasıyla birlikte programa geliyorlardı. Dansçı olarak programa geliyor ve ekmeğini bu şekilde kazanıyordu. Güçlü kadınlar her zaman desteklerim.  Demet’in naifliği ve güzel güzel giyinmesi unutmuyorum. İşine olan saygısı ve duruşunu unutmuyorum. Ben ekibimde kim gönüllü kim gönülsüz çalışıyor bakardım. Gönülsüz bir insanı ekibimde istemezdim. Demet’te ünlü olacak bir enerji vardı. Bir insan işine sadık, işine saatinde geliyorsa ve görevini eksiksiz bir şekilde yerine getiriyorsa başarı kaçınılmaz oluyor. Demet’i kadroya ben seçmedim. Yapımcımız seçiyordu. Demet ve ablası bir dans okulundan gelmişti. O günün parasına program başına 50 TL alıyordu. Program da 2010 yılında çekiliyordu. Haftada bir gündü programdı”

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.