Armağan Çağlayan YouTube'a Veda Etti -
GündemSosyalVitrin

Armağan Çağlayan YouTube’a Veda Etti

Akciğer kanserine yakalanan Armağan Çağlayan sosyal medya hesabından YouTube programına son verdiğini duyurdu.

Geçtiğimiz ay kontrolleri sırasında akciğer kanderi olduğunu öğrenen Armağan Çağlayan izleyenlerini üzen bir karar verdi. YouTube’da yaptığı programının son çekimini gerçekleştiren Çağlayan, sosyal medya hesabından veda notunu duyurdu.

VEDA ETME KARARI ALDI

Başarılı televizyoncu Armağan Çağlayan, geçtiğimiz aylarda akciğer kanserine yakalandı. Ameliyat olan kemoterapi görmeye başlayan Çağlayan, yoğun iş temposunu azaltmaya karar verdi. Ünlü isim, doktorunun uyarılarının ardından YouTube kanalına veda etme kararı aldı.

SOSYAL MEDYASINDAN DUYURDU

Instagram hesabından YouTube kanalı için yaptığı son çekimdeki kareleri paylaşan Armağan Çağlayan, “Bu fotoğraflar, dün son kez yaptığımız YouTube çekimlerinden. Siz şubat ayı ortasına kadar izleyebilecekseniz, ama biz dün son kez çekim yaptık. Artık YouTube’a veda zamanı…. Doktor işlerinizi azaltın, biraz kendinize zaman ayırın dedi… Bugüne kadar YouTube programlarımıza gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederiz… Bir gün başka mecralarda , başka maceralarda tekrar görüşmek ümidiyle… Her şey için çok teşekkürler… Minnettarız.” dedi.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)