EtkinliklerSahne Sanatları

Art Tattoo Music Fest 18 Şubat’ta!

Art Tattoo Music Fest, 18 Şubat'ta başlıyor. Kurucusu ve yöneticisi olan dövme sanatçısı Yalçın Yalçın ve ekibinin üstlendiği Art Tattoo Music Fest projesininnas temel amacı müzik ve dövme sanatının birlikteliğini gözler önüne sermektir.

Art Tattoo Music Fest, 18 Şubat’ta başlıyor. Kurucusu ve yöneticisi olan dövme sanatçısı Yalçın Yalçın ve ekibinin üstlendiği Art Tattoo Music Fest projesininnas temel amacı müzik ve dövme sanatının birlikteliğini gözler önüne sermektir.

İlki 18 Şubat 2023 olmak üzere her yıl bir kere büyük bir kutlama hedefleyen Yalçın Yalçın ve ekibinin bu sene ilkini gerçekleştireceği MusInk Fest’te Baby Brown, Efe Pekşahin gibi büyük isimlerin yer alacağını söylemek isteriz. Brown ve Pekşahin sayesinde müziğin gece boyu susmayacağı partide dövme sanatçılarının birbirinden farklı tarzlarını ortaya koyacağı bir alan oluşturulacaktır. Farklı sanat dallarının kombiniyle nelerin ortaya çıktığını göstermek isteyen bu kolektif ekibin ilk partisine siz değerli okurlarımız davetlisiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu