MüzikMüzik Haber

İbrahim Tatlıses’ten Mustafa Keser’e Tepki: Haddini Bil!

Mustafa Keser'in son röportajında Orhan Gencebay ve Müslüm Gürses ile ilgili sözleri İbrahim Tatlıses'i kızdırdı.

Mustafa Keser’in son röportajında Orhan Gencebay ve Müslüm Gürses ile ilgili sözleri İbrahim Tatlıses’i kızdırdı. Tatlıses, “Gündemde kalmak için bunları yapıyor” diyerek Keser’e tepki gösterdi.

Mustafa Keser, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda Orhan Gencebay ve Müslüm Gürses hakkında konuşmuştu. Keser, “Orhan Gencebay iyi bir müzisyendir ama iyi bir ses sanatçısı değildir. Müslüm Gürses Türkiye’nin en lezzetli seslerinden biridir ama hayatımda dinlemedim çünkü kötü okuyor” demişti.

Bu sözlere İbrahim Tatlıses cephesinden tepki geldi. Tatlıses, Mustafa Keser’e ‘Haddini bil’ diye seslendi ve nankörlük imasında bulundu.

Mustafa Keser, İbrahim Tatlıses
Mustafa Keser, İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses şunları söyledi;

“Mustafa Keser’e sorun, onu da sahneye çıkaran kimmiş? Kanal 6’daki ‘İbo Şov’a çıkardım, oradan aldı yürüdü. Bana da zamanında konuşur gibi oldu ama ben önlemimi aldım, konuşamaz. Nankör insanı sevmiyorum.”

Keser için “Çok iyi bir müzisyendir, onu inkar edemem” diyen Tatlıses, “Ama tüm bu sanatçılar için söyledikleri hadsizliktir. Gündemde kalmak istediği için bunları yapıyor. Kişi olarak da haddini bilmeli. Hayatım boyunca nankör olmadım. Kör ol ama nankör olma. Ben nankörleri hayatım boyunca sevmedim”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu