Müzikonair Aşkın Nur Yengi’nin Acı Kaybı | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Aşkın Nur Yengi’nin Acı Kaybı

Aşkın Nur Yengi'nin kardeşi Ahmet Yengi'nin acı haberini verdi. Yengi, ''40 gün boyunca entübe edildi ancak kurtarılamadı. Kazadan sonra kalp krizi geçirdi, zaten bypass ameliyatı olmuştu"

Ahmet Yengi, yılbaşı gecesi Marmaris’te geçirdiği trafik kazasının ardından ağır yaralı olarak İstanbul’daki Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yoğun bakıma alınan ve entübe edilen Ahmet Yengi, kalp rahatsızlığı da yaşadığı için özellikle dikkat gerektiren bir süreçten geçiyordu. Ancak ne yazık ki kardeşi Aşkın Nur Yengi tarafından duyurulan acı haber geldi. Ahmet Yengi vefat etti.

Sanatçı Aşkın Nur Yengi, Nişantaşı’nda bir KBB doktoruna kontrol için gittiği sırada kardeşinin durumunu açıkladı. “Abim vefat etti. 40 gün boyunca entübe edildi ancak kurtarılamadı. Kazadan sonra kalp krizi geçirdi, zaten bypass ameliyatı olmuştu” diyerek duygularını ifade etti.

Aşkın Nur Yengi, vefat haberinin medyaya yansımamasının nedenini açıklarken, “Ben böyle acı haberleri açıklamayı tercih etmiyorum. Ailemizle birlikte cenazeyi düzenledik. Bu süreç psikolojik olarak çok zor. Annemi geçen yıl kaybettik ve şimdi de kardeşimizi. Ancak her şeyin bir kaderi olduğuna inanıyorum. Umarım huzurlu bir şekilde aramızdan ayrılmıştır” şeklinde konuştu.

Ahmet Yengi
#image_title
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu