Müzikonair Astronaz Müzikonair Podcast Yayınında Anlattı: Merkür Retrosu Müzik Dünyasını Nasıl Etkileyecek? | Müzikonair
AstrolojiSosyalVitrin

Astronaz Müzikonair Podcast Yayınında Anlattı: Merkür Retrosu Müzik Dünyasını Nasıl Etkileyecek?

Naz Özel nam-ı diğer Astronaz, Müzikonair Spotify Podcast bölümünde Merkür Retrosu ile ilgili astrolojik yorumlarda bulundu.

Naz Özel nam-ı diğer Astronaz, Müzikonair Spotify Podcast bölümünde Merkür Retrosu ile ilgili astrolojik yorumlarda bulundu.

İşte Astronaz’ın açıklamaları;

Resmi olarak Merkür retrosu başladı. Bu geri hareket Başak burcunda gerçekleşecek. Yılda 3-4 kez Merkür retrosuna şahit oluyoruz. Herkesin bildiği gibi Merkür retroları sıkıntılı süreçlerin başlangıcıdır. 17 Eylül tarihine kadar yoğun şekilde hissediyor olacağız. Ayrıca Venüs de retro halinde 4 Eylül’e kadar Venüs ve Merkür aynı anda retroda kalacak. Yılın en zorlayıcı dönemlerinden biri diyebiliriz. Başak burcunda geri giden Merkür düzen, disiplin ve sorumluluk temsil eder. Zihinsel aktiviteleri temsil eder. İki etkenin bir araya gelmesi dikkatli bir yaklaşım ve içsel değerlendirme için önemli bir sürecin başlangıcı.

Bu dönemde aksamalar, yanlış anlaşılmalar, teknik sorunlar, eski konuların gündeme gelmesi, eski aşkların tekrar gündem olması olası olacaktır. Merkür retrolarında yeni teknolojik aletler alınmamalı, çok tavsiye etmeyiz. Bozulan bir bilgisayar, telefon ya da ev aletleriniz varsa bunların tamir edilmesi daha doğru olacaktır. 15 Eylül ve sonrası için yeni aletler almak ve yeni bir şeylere adım atmak daha önemli.

En önemlisi de Merkür retroda imza atmak çok doğru olmayacaktır. Bu dönemde iletişimde karışıklıklar, anlaşmazlıklar, yanlış anlaşılmalar hatta yanlış mesajlar ve e-postalar olabilir. Sevgilinize gönderecekken çok yanlış bir tarafa gidebilir. Ya da anlaşmalarınızda krizler söz konusu olabilir. Özellikle medyada iş yapan kişiler için bu süreçte krizler yaşanabilir. Teknolojik cihazlarda sorunlar, internetin çökmesi gibi durumlar Merkür retrosunda en sık karşılaştığımız krizlerdendir. Bu süreçte bilgilerinizi yedeklemek çok önemli. Sosyal medyadan olabildiğince uzak kalmanız tavsiye edilir. Çünkü yanlış ve yalan bilgiler çok fazla sürüklenecektir.

Ani ayrılıklar, boşanmalar, iş sözleşmeleri çok fazla gündemde olacak. Uçak iptalleri, haberler, seyahat durumları, esnek olmak, planları önceden çift çift kontrol etmek daha mantıklı olacaktır. Geçmişte atlanmış, gözden kaçmış detaylar açığa çıkabilir. Ayrılan çiftlerin bu süreçte yeniden denemeye başladığına şahit olabiliriz. Medya üzerinden de karşılaşabiliriz. İki kişinin bir araya gelmesi halk için şok edici etkiler bırakabilir.

Bu dönemde ciddi kararlar almak veya bir şeye yeniden imza atmak çok doğru değil. Sakin olmak ve elimizdekilere odaklanmak gerekebilir. İlla bir karar vereceksek, 17 Eylül sonrasına bekletmek gerekebilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)