Müzikonair Astronaz’dan Temmuz Ayında Şarkı Çıkaracak Sanatçılara Uyarı! Bu Tarihlere Dikkat… | Müzikonair
GündemSosyal

Astronaz’dan Temmuz Ayında Şarkı Çıkaracak Sanatçılara Uyarı! Bu Tarihlere Dikkat…

Naz Özel nam-ı diğer Astronaz, Müzikonair Spotify Podcast bölümünde temmuz ayında şarkı çıkaracak sanatçılara önemli uyarılarda bulundu.

Naz Özel nam-ı diğer Astronaz, Müzikonair Spotify Podcast bölümünde temmuz ayında şarkı çıkaracak sanatçılara önemli uyarılarda bulundu.

Sanat ve medya dünyasını ilgilendiren konulara yoğunlaşan Astronaz, şu ifadelere yer verdi;

”Özellikle 5 Haziran ve 9 Ekim’de aşk gezegenimiz Venüs, aslan burcunda hareket ediyor olacak. Venüs, bizim için çok önemli bir gezegen. Sanatı, güzellikleri, estetiği, aşkı ve romantizmi temsil eder. 23 Temmuz – 4 Eylül tarihleri arasında retro hareketinde yani halk tabiriyle geri hareketinde olacak. Bu tarihlere özellikle çok dikkat etmemiz gerekecek. Venüs, aslanda. Sahne önünde olmayı sevecektir. Esip gürlemeyi, kendini göstermeyi sevecektir. Retro dönemi hariç cömert ve girişken olmak hepimize kazandıracak.

Fakat 23 Temmuz ve 25 Temmuz tarihleri arasında önemli imzalar atmak, yeni bir işe başlamak, albüm çıkarmak ya da reklam anlaşmaları yapmak için hiç uygun bir tarih değil. Venüs, durağan hareketinde olacak. En tehlikeli konumlarından bir tanesi. Ayrıca estetik ameliyatlar da bu dönem askıya alınırsa, herkes için daha hayırlı olacaktır. Tabi kişisel haritalar ve yorumlar daha önemli. Ama retro dönemleri evrenseldir ve kulak asmamızda fayda var. Bunun dışında 5 Haziran – 9 Ekim tarihleri arasında Venüs aslanda. Yapacağımız her iş bizi bir adım daha ileriye götürecektir. Kendimizi ifade etmemizi sağlayacaktır. Ün kazanmak için ya da iyi anlaşmalar yapmak için oldukça şanslı bir dönem. Herkes için şans, bolluk, bereket ve aşk getirmesini diliyorum.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu