Müzikonair Ayaz Erdoğan’ın Yeni Hiti “İnandım Ya” Yayında | Müzikonair
Albüm & SingleMüzikRapVideo

Ayaz Erdoğan’ın Yeni Hiti “İnandım Ya” Yayında

Ayaz Erdoğan Too Production etiketi ile yayınlanan ‘’Hep Mi Ben ‘’şarkısıyla yakaladığı büyük başarının ardından şimdi son hiti olan “İnandım Ya” ile müzikseverlerle buluştu.

Bugüne kadar yayınladığı bir çok eseri dillere dolanan ve kısa sürede büyük bir dinleyici kitlesi yakalayan Ayaz Erdoğan daha önce Too Production etiketi ile yayınlanan ‘’Hep Mi Ben ‘’şarkısıyla yakaladığı büyük başarının ardından şimdi son hiti olan “İnandım Ya” ile müzikseverlerle buluştu.

“İnandım Ya” Cem Başaran Aksan ve Enes Yıldırım’ın prodüktörlüğünde, Too Production & DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında. Söz ve müziği Ayaz Erdoğan imzalı şarkının düzenlemesini Murat Yılmaz üstlenirken video klibin yönetmen koltuğuna Said Dağdeviren ve İdil Dizdar oturdu.

video klibi izlemek için tıklayabilirsiniz

author avatar
Müzikonair TV
Müzik Onair bünyesinde faaliyet gösteren video klip izleme sitesidir. Bu siteye ait tüm içerikler Youtube gibi sosyal medya paylaşım adreslerinden alınmaktadır. Yakında da TV olarak yayında olacak Müzik Onair TV'ye her yerde takip edebilirsiniz.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)