Müzikonair Aydilge Sosyal Medyadan Eşine Mesaj Atan Kadınlara Seslendi: Biz Rakip Değiliz, Kardeşiz | Müzikonair
GündemSosyal

Aydilge Sosyal Medyadan Eşine Mesaj Atan Kadınlara Seslendi: Biz Rakip Değiliz, Kardeşiz

Aydilge, sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoda eşine mesaj ve fotoğraf atan kadınlar olduğunu dile getirdi. Ünlü şarkıcı çektiği video ile o kişilere seslendi.

Aydilge, sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoda eşine mesaj ve fotoğraf atan kadınlar olduğunu dile getirdi.

2018 yılında keman sanatçısı Utku Barış Andaç ile evlenen Aydilge, sosyal medya hesabından yayınladığı bir video ile gündeme geldi. Eşine mesaj ve fotoğraf atan kadınlar olduğunu dile getiren şarkıcı, ”Biz birbirimizin acısı üzerinde tepinerek dans edecek rakipler değiliz. Biz kız kardeşleriz.”  dedi.

Aydilge çektiği videoda şu sözleri kullandı;

”Sevgili eşim Utku’ya flörtöz mesajlar atan, hatta bir takım resimlerini yollayan kadınlar olduğunu öğrendim. Eşim bu profilleri engelleyip geçse de ben birkaç şey söylemek istiyorum.

Bize hep bir erkeğin sevgisinin, onayının hayattaki en değerli şey olduğu dayatıldı. Kadın başımıza eksik ya da yarımmışız da başımızda bir erkek olması bizi değerli kılacak en önemli şeymiş gibi düşündürtüldü. Evet, erkek egemen bir dünyada yaşadığımız için çoğu zaman kendi değerimizi erkeklerin beğenisi üzerinden belirliyoruz. ama biz bundan ibaret değiliz. Evli bir kadının kocasını elde etmekse bazıları için hemcinslerini elemek, rakibine gol atmak gibi hissettiriyor olabilir. Ama benim eşimi ya da başka bir erkeği elde etmek sizi başarılı ya da şampiyon kılmayacak. Asıl madalyalar sizin hayata kattıklarınızdan ve ürettiklerinizden gelecek. Biz birbirimizin acısı üzerinde tepinerek dans edecek rakipler değiliz. Biz kız kardeşleriz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu