Müzikonair Aydilge’den Dikkat Çeken Çıkış: Piyasada Karaktersiz Ünlüler Var! | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Aydilge’den Dikkat Çeken Çıkış: Piyasada Karaktersiz Ünlüler Var!

Aydilge ve eşi Utku Barış Andaç, A Para ekranlarında yayınlanan Biz Bize programına konuk oldu. Programda dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Aydilge ve eşi Utku Barış Andaç, A Para ekranlarında yayınlanan Biz Bize programına konuk oldu. Programda dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Aydilge, “Piyasada bir sürü karaktersiz ünlü var” sözleriyle dikkatleri üzerine çekti. Sahte popülerlikten ve yapay ün kazanmaktan bahseden şarkıcı, insanların görünüşlerinin kimliklerinin önüne geçtiğini söyledi.

Aydilge, ”Bu ünlülük kavramının bir şahsiyet değil etiket olduğunu unutuyoruz ne yazık ki. Popüler karakter olmanız bir karakteriniz olduğu anlamına gelmez. Dolayısıyla karaktersiz bir popüler olacağıma daha azını olurum. Piyasada bir sürü karaktersiz popüler görüyoruz. İlla popüler karakterler, karakterlidir diye bir şey yok. Herkesin bunun farkına varması, bu ayrımı yapması lazım” diye konuştu.

Utku Barış Andaç ise Mehmet Ali Erbil için, “Ne kadar zevzekseniz o kadar popülersiniz” şeklinde çarpıcı bir yorumda bulundu.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)