Müzikonair Aynur Aydın: Bizim Ülkede Ahlak Bekçisi Çok | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Aynur Aydın: Bizim Ülkede Ahlak Bekçisi Çok

Number1 Türk FM‘de yayınlanan Number1 Star programının bu haftaki konuğu şarkıcı Aynur Aydın, özel itiraflarda bulundu.

Number1 Türk FM‘de yayınlanan Number1 Star programının bu haftaki konuğu şarkıcı Aynur Aydın oldu. DJ Kadir Çetin’in sunuculuğunu yaptığı programda Aynur Aydın çok özel itiraflarda bulundu.

Şarkıcı Aynur Aydın, DJ Kadir Çetin’in ‘Hiç estetiğin var mı?’ sorusuna “Düzenli olarak dudaklarıma botoks yaptırıyorum. Burnumda hafif bir yamukluk var onu yaptırmak istiyorum ama korkuyorum.” yanıtı verdi.

“Bilmece” adını verdiği şarkısına klip çeken Aynur Aydın’ın kendisini tavana astırarak cinsel fantezi vurgusu yapması tepkiyle karşılanmıştı. Aydın’dan, son dönemlerde çok konuşulan meslektaşları Gülşen ve Aleyna Tilki’ye de destek gecikmedi. Aydın, sahne kıyafetleri ve kliplerinden dolayı sürekli eleştiri yağmuruna tutulan şarkıcılar hakkında “Kendi bedenleri kendi kariyerleri beğenmeyen izlemesin. Bizim ülkede ahlak bekçisi çok” açıklamalarında bulundu.

author avatar
Mavi Gündem
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)