Müzikonair Aynur Aydın Eleştirilere Yanıt Verdi: Müstehcen Bir Klip Olduğunu Düşünmüyorum | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Aynur Aydın Eleştirilere Yanıt Verdi: Müstehcen Bir Klip Olduğunu Düşünmüyorum

Cesur paylaşımlarıyla adından söz ettiren Aynur Aydın’n 'Siyah' isimli parçasına çektiği klibi bazı kişiler tarafından ‘ahlaksız’ bulunmuştu. Geçtiğimiz akşam Kuruçeşme'de bir mekandan çıkan şarkıcı kendisine yönelik yapılan eleştirilere cevap verdi.

Cesur paylaşımlarıyla adından söz ettiren Aynur Aydın’n ‘Siyah’ isimli parçasına çektiği klibi bazı kişiler tarafından ‘ahlaksız’ bulunmuştu. Geçtiğimiz akşam Kuruçeşme’de bir mekandan çıkan şarkıcı kendisine yönelik yapılan eleştirilere cevap verdi.

Klibin müstehcen olduğunu düşünmediğini söyleyen sanatçı, “Günümüzde gayet normal karşılanıyor. Benim çok içime sinen bir proje oldu. Her karanlığın ardında bir aydınlık olduğuna inanlardanım. Şarkımda da bunu anlatmak istedim. Çok fazla yorum aldım. Sevildiğini düşünüyorum ama tabii ki kötü yorumlar da var. Buna da artık alıştık” cümlelerini kurdu.

Tatil planları hakkında da bilgi veren Aydın, “Henüz tam anlamıyla bir tatil yapabilmiş değilim. Genelde yaz sonu tatil yapmayı seviyorum. Bu sene de öyle olacak gibi duruyor. Yurt dışında güzel bir tatil planım var. Çok çalıştım ve bunu hak ettim” dedi.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)