Müzikonair Aynur Aydın: Futbolcuların Paraları Fenomenlere Gitmiş! | Müzikonair
GündemSosyal

Aynur Aydın: Futbolcuların Paraları Fenomenlere Gitmiş!

Aynur Aydın, son günlerde Türkiye'de gündem olan konulara ilişkin yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Ünlü şarkıcı fenomenler ve futbolcular üzerinden paranın akışını ve kazançların kaynağına ilişkin nükteli bir paylaşımda bulundu.

Aynur Aydın, son günlerde Türkiye’de gündem olan konulara ilişkin yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Ünlü şarkıcı fenomenler ve futbolcular üzerinden paranın akışını ve kazançların kaynağına ilişkin nükteli bir paylaşımda bulundu.

Aynur Aydın, “Futbolcular paranın nereye gittiğini bilmiyorlar, fenomenler paranın nereden geldiğini bilmiyorlar” şeklindeki paylaşımıyla destek mesajları aldı. Takipçilerinden birinin “Ses desen var güzellik desen var akıl fikir desen var sen nesin be kadın bambaşkasın bambaşka” yorumuna ise Aydın, “Ar namus şeref haysiyet de var. Bunları söylemeyi unuttun” cevabıyla yanıt verdi.

Ardından, “Arkadaşlar sanırım ben buldum. Futbolcuların paraları fenomenlere gitmiş” şeklinde espri yaparak konuyu renklendirdi.

Aynur Aydın’ın bu çıkışı, sosyal medyada geniş yankı buldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)