Müzikonair Bakan Nureddin Nebati o şarkıyı istedi, Serdar Ortaç söyledi! “Nebati Baba için okuyorum” | Müzikonair
GündemSosyal

Bakan Nureddin Nebati o şarkıyı istedi, Serdar Ortaç söyledi! “Nebati Baba için okuyorum”

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ve Mersin'de 'Gençlik Buluşması'na katılan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati arasında geçen bir diyalog sosyal medyada gündem oldu. Bakan Nebati’ye özel Karabiberim’i söyleyen Ortaç "Nebati Baba için okuyorum" dedi.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç ve Mersin’de ‘Gençlik Buluşması’na katılan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati arasında geçen bir diyalog sosyal medyada gündem oldu. Bakan Nebati’ye özel Karabiberim’i söyleyen Ortaç “Nebati Baba için okuyorum” dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, dün Mersin’de Gençlik Buluşması’na katıldı. Bakan Nebati ve Gençlik Buluşması’nda sahne alan Serdar Ortaç arasındaki bir diyalog etkinliğe damga vurdu.
Konuşma yapan Bakan Nebati, Serdar Ortaç’tan Karabiberim şarkısını söylemesini istedi. Ortaç ise “Karabiberim’i Bakan Nebati Baba için okuyorum. Seni seviyoruz” dedi. Daha sonra vokalistlerini yanına çağıran Ortaç, Bakan Nebati de sahnedeyken şarkısını okumaya başladı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)