Müzikonair Başını Açan Fenomene Zeynep Bastık’tan Destek | Müzikonair
FenomenGündemSosyalSosyal MedyaVitrin

Başını Açan Fenomene Zeynep Bastık’tan Destek

Sosyal medyada fenomen olan isimlerden Rumeysa Yağcı radikal bir değişim yaşadı. Başını açtı. Sosyal medyada gündem oldu. Zeynep Bastık'tan destek mesajı geldi.

Rumeysa Yağcı’yı hem YouTube hem de Instagram’da yaptığı paylaşımlarla tanınan isimler arasında. Oyunculuk da yapan Rumeysa Yağcı tesettürlü olarak tanınmıştı. Ancak aldığı radikal bir karar aldı ve başını açtı.

Rumeysa Yağcı YouTube hesabındaki tüm gönderileri daha sonrasında sildi ya da arşivledi.  “Detaylıca düşündükten sonra böyle bir karar aldım” diyen fenomen paylaşımında “Herkes önce kendinden sorumlu” dedi.

Yağcı bu sözlerine rağmen bazı eleştiri oklarının hedefi olmaktan kurtulamadı. Fenomenin tesettürü bırakması eleştirilirken bazı takipçiler acımasız yorumlarda bulundu.

Rumeysa Yağcı son halini paylaşınca bazı takipçilerinden destek de gördü. Şarkıcı Zeynep Bastık da fenomene “Güzellik” yorumunda bulunarak destek oldu.

author avatar
Mavi Gündem
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)