MüzikMüzik Haber

Başörtülü Kadın Müzik Grubu Tartışmaların Odağı Oldu

Ebubekir Sofuoğlu, kadın müzik grubu ‘Akşam’ı hedef almıştı. Sofuoğlu’nun sözleri sosyal medyada gündem olmuştu. Abdulhamid'in torunu Nilhan Osmanoğlu, Ebubekir Sofuoğlu'na tepkisini dile getirdi. 

Ebubekir Sofuoğlu, kadın müzik grubu ‘Akşam’ı hedef almış, “Kıyametin yaklaştığı anları yaşıyoruz. Neslimizi muhafaza eyle Ya Rabbi” şeklinde konuşmuştu. Sofuoğlu’nun sözleri sosyal medyada gündem olmuştu. Başörtülü kadın müzik grubu ile ilgili tartışmalar devam etti. Bu sefer de Abdulhamid’in torunu Nilhan Osmanoğlu, Ebubekir Sofuoğlu’na tepkisini dile getirdi.

Nihan Sofuoğlu, Akşam grubunu savunarak şu ifadelere yer verdi: “Paylaşımlarda kendi sesleri olmamasına özen gösteriyorlar. Kadınlara özel bir eğlence tertip ediyorlar. Bizim gençlerimiz, kızlarımız sanatın kültürün her alanında icraat gösterecek ve var olacaklar. Fikrinize saygı ile katılmıyor, gençlerimi de gönülden destekliyorum”

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.