MüzikMüzik Haber

Bayhan: Sezen Aksu İle Şarkı Çıkaracaktık Ama Engellediler

Bayhan, bir dönem Sezen Aksu ile beraber şarkı çıkaracağını ancak projenin aracılar tarafından engellendiğini iddia etti.

Popstar şarkı yarışmasıyla bir döneme damgasını vuran Bayhan Gürhan, katıldığı programda, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Bayhan, bir dönem Sezen Aksu ile beraber şarkı çıkaracağını ancak projenin aracılar tarafından engellendiğini iddia etti.

Bayhan Gürhan, Özlem Esra Ada’nın sunduğu “Pembe Masa” programına konuk oldu. Sezen Aksu’ya olan hayranlığını dile getiren Bayhan “Popstar sonrası Sezen Hanım’la bir araya geldik, beraber bir şarkı çıkaracaktık ama sonrasında çalıştığım kişiler ve aracılar bunu engelledi. Bir daha bir araya gelemedik” dedi.

Ünlü isim bir dönem katıldığı ve çok ses getiren, evlilik programıyla ilgili şu ifadeleri kullandı: “Hayatımın en büyük hatasıydı, o dönem bir dizi çekiyorduk yapımcıların tavsiyesiyle reklam amaçlı gittim, tamamen sahte, tamamen kurgu üzerine bir program. Girdiğim günden sonra kurtulmak için çok uğraştım. Bu da böylece benim en büyük hatam olmuş oldu.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu