Müzikonair Bayulken & Mert Hakan – And Go! Video Klibi Yayında! | Müzikonair
Albüm & SingleMüzikVideoYabancı Pop

Bayulken & Mert Hakan – And Go! Video Klibi Yayında!

Müzik ve eğlence dünyasının iki saygın ismi, efsanevi prodüktör Bayülken ve yenilikçi karizmatik prodüktör DJ Mert Hakan "AND GO" adlı dinamik single'ları ile müzik severlere yeni bir deneyim sunuyor.

Müzik ve eğlence dünyasının iki saygın ismi, efsanevi prodüktör Bayülken ve yenilikçi karizmatik prodüktör DJ Mert Hakan “AND GO” adlı dinamik single’ları ile müzik severlere yeni bir deneyim sunuyor.

Bu parça, artık tüm önemli dijital platformlarda yayınlandı ve hızla genç dinleyicilerin favorisi haline geldi.

Prodüktör Bayülken, Demet Akalın, Ziynet Sali, Kutsi ve Nez gibi Türkiye’nin en sevilen sanatçılarının arkasındaki gizli yetenek olarak tanınırken bu kez de “AND GO” ile, elektronik dans müziğinin coşkusunu ve enerjisini bir üst seviyeye taşıyan bir çalışmaya imza attı.

Mert Hakan ise, yılların tecrübesiyle Number1 Genel Yayın Yönetmeni ve Müzik Direktörü olarak yabancı müzik sektörüne yön veren önemli isimlerinden biri. DJ ve prodüktör olarak dünya çapında tanınan Mert Hakan, “AND GO” ile dinleyicilere adeta bir müzik ziyafeti sunuyor. Onun canlı performanslarındaki yüksek enerjiyi şimdi bu şarkı aracılığıyla hissetmek mümkün.

Klip aşamasının arkasında yetenekli Faruk Emre Yıldırım’ın imzası varken Kapadokya bölgesinin parti ortamlarının dikkat çekici görüntüleri onun montaj masasından çıktı.

video klip için tıklayabilirsiniz
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu