Ben Fero: Sazı Çok Adam Çalar, Böyle Trap Kimse Yapamaz -
MüzikMüzik HaberVitrin

Ben Fero: Sazı Çok Adam Çalar, Böyle Trap Kimse Yapamaz

Ben Fero, geçtiğimiz akşam 'Ney Lan' isimli şarkısını tüm dijital platformlarda yayınladı. Şarkıcı, parçaya gelen yorumlardan sonra sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. 

Ben Fero, geçtiğimiz akşam ‘Ney Lan’ isimli şarkısını tüm dijital platformlarda yayınladı. Şarkıcı, parçaya gelen yorumlardan sonra sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Ben Fero, şarkıya gelen eleştirilere yanıt vererek; “Bu yola ideallerim doğrultusunda hep olduğu gibi devam ediyorum. Buradaki dinleyiciye yaranmak için yerel tatlar eklememeye devam. Sazı, bağlamayı çok adam çalar. Böyle trap kimse yapamaz. Hele ki Türkçe diliyle Ortadoğu coğrafyasında” dedi.

Şarkıcı, sözlerine “Bana bu müziği bu ülke öğretip sevdirmedi. O yüzden bu ülke vazgeçiremez, siz hiç merak etmeyin” diye ekledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)