Berdan Mardini ve Seçkin Piriler Survivor'a Veda Etti -
EkranSosyal

Berdan Mardini ve Seçkin Piriler Survivor’a Veda Etti

Şarkıcı Berdan Mardini ve Seçkin Piriler Survivor 2023'e veda etti. Acun Ilıcalı, ada konseyinde Berdan Mardini'nin sağlık sorunları sebebiyle yarışmaya devam edemeyeceğini açıkladı.

Acun Ilıcalı, Berdan Mardini’nin yarışmadan ayrıldığını duyurdu. Survivor’ın önceki akşam yayımlanan bölümünde Acun Ilıcalı, Berdan Mardini’nin yarışmaya veda ettiğini bildirdi.

Acun Ilıcalı, “Berdan Mardini bugün itibarıyla Survivor’a devam edemeyecek. Berdan Mardini, Survivor’a veda etmiş durumda.” dedi. Sözlerine devam eden Ilıcalı, ünlüler takımından bir ismin daha yarışmaya veda ettiğini açıkladı.

“Seçkin Piriler de devam etme şansının olmadığını bize iletti” Ilıcalı, “Maalesef bir yarışmacımız daha devam etme şansının olmadığını bize iletti. Bu şartlarda zorlanıyor dediğimiz isimlerden birini açıklamak durumundayım. O da sevgili Seçkin. Önümüzdeki hafta son yedekler dahil olacak Survivor’a.” şeklinde konuştu. Ilıcalı’nın yanı sıra Piriler de “Bu kadar zor olacağını beklemiyordum. Başarılı olamayacağım yerde durmak istemem.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)