GündemSosyal

Berdan Mardini Yeni Projesi Hakkında Konuştu: Sahnelerde Kazanıp Köylülerimizle Yiyeceğiz

Geçtiğimiz günlerde kozmetik markası kurduğunu duyuran Berdan Mardini, tarıma da el attı.

Geçtiğimiz günlerde kozmetik markası kurduğunu duyuran Berdan Mardini, tarıma da el attı. Berdan Mardini, köylerdeki iş gücünden faydalanarak, tersine göç sağlayacaklarını ve önümüzdeki yıl e-ticaret üzerinden gıda satışı yapacağını duyurdu.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Berdan Mardini, kozmetik markası Mardini Kozmetik’in üretim sahasından fotoğraflar paylaştı. Ürünleri için doğal gül ve lavanta ürettiklerini söyleyen Berdan Mardini, ”Biz de bilirdik bu koca İstanbul’da ya da Mardin’in şehir merkezinde otel açmayı ama biz öncelikle köylerdeki işsizliğe son vermeliyiz” ifadelerine yer verdi.

Ünlü şarkıcı, önümüzdeki yıl nohut, fasulye, mercimek, patates ve kurutulmuş gıdalar için üretim yapıp, pazarlayacağını söyledi.

İşte Berdan Mardini’nin açıklaması;

”Biz üretmeye çalışmaya istihdam sağlamaya devam ediyoruz ya siz. Biz siyasete değil arkamızda eser bırakmaya bakarız. Şarkılarımız ile fabrikalarımız tarlalarımız ile tarım ile. Biz topraktan üreterek ülkemize katma değer katmaya köylülerimizin yanında olmaya devam edeceğiz şehirlerde, sahnelerde kazanıp köylülerimizle birlikte yiyeceğiz. Biz de bilirdik bu koca İstanbul’da ya da Mardin’in şehir merkezinde otel açmayı ama biz öncelikle köylerdeki işsizliğe son vermeliyiz. Biz tersine göç sağlamalıyız herkes köyünde toprağında güzel ve kaliteli yaşamalı biz bunu başaracağız daha daha iyi olacağız. Siz konuşmaya devam edin. Haziran ayı içerisinde inşallah öncelikli toprakta ektiğimiz gül ve lavanta ürünleri ile sizlere en saf en doğal ürünleri sunacağım seneye de inşallah gıda ürünlerimizi e-ticaret sitemizde bulabileceksiniz nohut, fasulye, mercimek, patates , kurutulmuş gıda vs. Beklemede kalın rabbim izin verirse çok güzel gelişmeler olacak.”

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.