Müzikonair Bergen’i Öldüren Eski Kocasından Pes Dedirten Açıklamalar! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Bergen’i Öldüren Eski Kocasından Pes Dedirten Açıklamalar!

Hazırlıklarına başlanan Bergen filmiyle ilgili 'Benim iznim olmadan bu film yapılmaz' sözleriyle tepki gösteren Halis Serbest, Neler Oluyor Hayatta programında kullandığı ifadelerle pes dedirtti.

Hazırlıklarına başlanan Bergen filmiyle ilgili ‘Benim iznim olmadan bu film yapılmaz’ sözleriyle tepki gösteren Halis Serbest, Neler Oluyor Hayatta programında kullandığı ifadelerle pes dedirtti.

Bergen’in ölümüne sebep olan eski eşi Halis Serbes, ”Öldürdüm, pişman değilim. Kadın cinayetlerine kesinlikle karşıyım” açıklamasında bulundu.

Yapımcılığını Mine Şengöz’ün üstlendiği, senaryosunu Yıldız Beyazıt ve Sema Kaygusuz’un yazdığı “Bergen” filmine “Benim iznim olmadan bu film yapılmaz” diyerek tepki gösteren Halis Serbest, Neler Oluyot Hayatta programına katıldı.

Şarkıcı Bergen’i öldüren Halis Serbes, “Bunu kendisine söyledim. ‘Sen hak ettin, seni öldüreceğim’ dedim” diyerek, ünlü şarkıcıyı neden öldürdüğüne dair ayrıntıları da paylaştı. Serbes ayrıca ‘Her dediği oluyordu, daha ne istersin?’ diye de konuştu.

‘Annesinin Ölmeyişine Üzüldüm…’

Muhabirin “Pişman mısınız?” sorusuna “Yok, pişman değilim” yanıtını veren Serbest, “Kadın cinayetlerine kesinlikle karşıyım. Bir bayan, eşine ’Ben anlaşamadım, boşanacağım’ diyor. Anlaşamamışlar, olabilir. Yolun açık olsun” ifadelerini yer verdi.

Serbes, Bergen’in annesini öldürmek istediğini de şu sözlerle anlattı:

“Annesi ‘ölümden korkmuyorum’ diyordu. İlk ona sıktım. Öldü sandım. Ölmese ben onu sağ bırakır mıydım? Annesinin ölmeyişine çok üzüldüm.”

Şarkıcı Bergen’i öldüren eşi Halis Serbest, ünlü şarkıcının hayatını konu alan filme karşı çıkmıştı. Filmin yapım şirketinden açıklama geldi.

Halis Serbest, yapımcılığını Mine Şengöz’ün, senaryosunu Sema Kaygusuz’un üstlendiği sinema filminin çekilmesine itiraz etmiş, filmin, izni olmadan yapılamayacağını savunmuştu.

Serbest’in itirazına karşı yapım şirketi, Bergen gibi kadınların yaşam gücünü ve kudretini bastırmaya çalışan faillere ve faillere hizmet eden zihniyete inat Bergen’in yanında olacağız” açıklamasını yaptı.

İşte yapım şirketinden Bergen açıklaması;

“Bu dünya Bergen’siz olmaz. Biz Bergen’i hiç unutmadık. Ama onu ne sadece ‘acıların kadını’ olarak anımsıyoruz ne de korkunç bir cinayetin kurbanı olarak. Bergen ve Bergen gibi nice özel kadının iç sesini, yaşam gücünü, kudretini bastırmaya çalışan faillere ve faillere hizmet eden zihniyete inat, Bergen’in yanında olacağız.

Bergen’in hikayesi kendi öz gücünü inatla savunan, şarkı söylerken dünyayı fetheden eşsiz bir kahramanın da hikayesidir. Onun dipdiri ve güçlü varlığını aramıza geri çağırıyoruz. Tekrar canlanıp hayat dolu bakışlarını üstümüze dikmesi için. Bergen’den geriye kalan boşlukla yüzleşmek için Bergen’i asla yalnız bırakmayacağız.”

Okuma provalarına başlanan filmin başrolünde Farah Zeynep Abdullah, Erdal Beşikçioğlu ve Tilbe Saran yer alacak. Filmin müziklerini ise Mazlum Çimen üstlenecek.

İlgili Haber: Bergen’in Katili Filme İtiraz Etmişti… Yapım Şirketinden Bergen Filmi Açıklaması

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)