Müzikonair Beste Açar Müzikonair Magazin’e Konuk Oldu: Ters Köşe Bir Şarkı Geliyor! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Beste Açar Müzikonair Magazin’e Konuk Oldu: Ters Köşe Bir Şarkı Geliyor!

Özcan Beylan ve Sevtap Gül'ün Müzikonair Instagram hesabından canlı yayınlanan Müzikonair Magazin programı dün akşam ünlü isimleri ağırladı.

Özcan Beylan ve Sevtap Gül’ün Müzikonair Instagram hesabından canlı yayınlanan Müzikonair Magazin programı dün akşam ünlü isimleri ağırladı. Magazin ve müzik gündeminin nabzının tutulduğu programa Morko ve Ayten Rasul ve Beste Açar gibi isimler katıldı.

Yayına katılan Beste Açar, bir süre önce piyasaya sürdüğü Timsah Gözyaşları’ndan ve yeni projelerinden söz etti. Ünlü şarkıcı, ”Çok ters köşe bir şarkı geliyor. Bir Yazgın Kaçak bestesi… 5 Ocak’ta çıkıyor…” dedi.

‘İnsanlar Duyunca Şaşıracak’

Yeni projelerine dair konuşan Beste Açar, şunları söyledi;

”Timsah Gözyaşları çok yeni aslında ama çok soğumadan yeni bir şeyler sunmak istiyoruz. Çok güzel gidiyor, klibi de çok beğenildi. Şehrazat abla benim en özel kıymetlimdir. Evinde olduğumuz gün bana bir şarkı dinletti. Bu şarkı senin ve söylemeni istiyorum dedi. Şarkının introsunu duyduğumda çok duygulandım. Sözleri bana yazılmış gibi. Çok hissederek söyledim. Ona söz veriyorum dedim.

5 Ocak’ta da bir Osman Çetin bestesi geliyor. Biraz ters köşe olacak. Nisan ayında da kendi bestem vardı. ‘Canım Seni çekiyor.’ Şimdi ters köşe geliyor. İnsanlar duyduklarında şaşıracaklar. Bitti, demo olarak okumuştum. Önümüzdeki hafta okuyacağım. Bir sonraki hafta da klibimiz çekilecek.

Babamı yaşatmak benim borcum. O benim için çok kıymetli bir değer. onun şarkılarını hak ettiği gibi yorumlamak benim dileğim. o emek isteyen ve çalışması gereken şarkılar. Babamın nasıl emek verdiğini biliyorum. Uyumadan çalışırdı. Ben de aynı özeni göstermek isterim. Aklımda 4-5 tane şarkısını çektim. Erhan Bayrak ile üzerinde çalıştık. Hatta düetler de var. Önemli isimlerle görüştüm. Yaza doğru neden olmasın. Babamın bana yazdığı ‘E bebeğim’ şarkısı çok özeldir. Bana yazıldığı için. Babamın da kendine yazdığı tek şarkıdır ‘Hep Karanlık’ o da çok özeldir. ”

canlı yayın tekrarı için tıkla

Ayten Rasul ve Morko Yeni Şarkısını Anlattı

Ayten Rasul ve Morko sosyal medya ve müzik listelerine iddialı bir giriş yapan ‘Görmedim Sen Gibi’ akustik çalışması hakkında konuştu.

Sosyal medyada Mor Komedyen isiyle tanınan Murat Genç, Ayten Rasul ile yaptığı düet hakkında şöyle konuştu;

Bir ses sanatçısı olarak devam etme gibi bir niyetim yok. Biz Ayten ile eğlenme amaçlı yapıyoruz. Ben oyunculuk ve tiyatro camiasında yeteri kadar yoruluyorum. Herkes kendi profesyonel işini yapmalı. Tabii olur ama eğlence amaçlı. Çok güzel oldu.

Ayten Rasul ise şu ifadeleri kullandı;

Ben herkesten ‘Sen ne yaşadın da böyle okuyorsun?’ diyor. Sesimin renginden dolayı olabilir. Ben bir dönem vokal eğitimi aldığımda, bana öğretmenin hep ‘Ona dair kafanda bir hikaye kur ve hayal ederek söyle” derdi. Ama özel bir şey yaşamadım.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu