Müzikonair Beta Berk Bayındır’ın Son Fotoğrafı | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Beta Berk Bayındır’ın Son Fotoğrafı

'Beta' lakabıyla tanınan 31 yaşındaki rapçi Berk Bayındır, yaşadığı rezidansın 8. katından düşerek hayatını kaybetmişti. Bayındır'ın ölümü sonrası kız arkadaşı Simla Ener'den duygusal bir paylaşım geldi.

Oturduğu rezidansın sekizinci katından düşerek hayatını kaybeden rapçi Beta Berk Bayındır, son yolculuğuna uğurlanmıştı.  Vefat haberi ile yakınlarını ve rap camiasını yasa boğan 31 yaşındaki şarkıcı, Zincirlikuyu Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene, anne Belkıs Bayındır, baba Nezih Bayırdır, abisi Bahadır Bayındır, arkadaşları ve sevenleri katılmıştı.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/beta-berk-bayindir-son-yolculuguna-ugurlandi/

Büyük bir üzüntü yaşayan rapçi Berk Bayındır’ın kız arkadaşı Simla Ener ise, “3-4 gündür birlikte kalıyorduk. Sabah uyandığımızda Berk’in olağan dışı hareketleri vardı. Balkona çıktı. Balkon demirlerinden sarkarken gördüm. Arkasından koştum ama düşerken gördüm” dedi.

Olayla ilgili konuşan mahalle esnaflarından Ali Öndin, “Kız arkadaşıyla mı sorunu vardı, ailesiyle mi vardı, tam olarak bilmiyorum ama yukarıdan 8’inci kattan düşmüş. Kendisi pencerelere çarpa çarpa aşağı düşmüş. 30-35 yaşlarındaydı. Ben önce sesi duydum. Bir ses oldu sonra buraya geldiğimde üç dört kişi daha vardı. Ambulans geldi. Polise de ben haber verdim. Ama çoktan ölmüştü” dedi. (İHA)

Berk Bayındır’ın sevgilisi Simla Ener, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Beta’nın ölmeden önceki son fotoğrafını yayınladı.

Ener, yaptığı hüzünlü paylaşıma “24.04.2022 Son akşam yemeği. Son fotoğraf. Güzel uyu canım Berk’im” notunu düşerek yürekleri dağladı.

İŞTE O PAYLAŞIM

author avatar
Mavi Gündem
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)