Müzikonair Betül Demir’den Ünlü İsimlere Ağır Gönderme! | Müzikonair
GündemSosyal

Betül Demir’den Ünlü İsimlere Ağır Gönderme!

Şarkıcı Betül Demir, sanat camiasındaki ünlü isimlere ağır göndermede bulundu.

Şarkıcı Betül Demir, sanat camiasındaki ünlü isimlere ağır göndermede bulundu.

Betül Demir, önceki akşam Boaz Live’da sahneye çıktı. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Betül Demir , “Sahneye çıkmayı şarkı söylemeyi çok seviyorum. Önümüzdeki pazar Türkiye için çok önemli bir gün. Hepimiz sandık başına giderek oy kullanacağız. Aynı zamanda pazar günü aynı zamanda Anneler Günü. Ben sizler aracılığınızla tüm annelerin Anneler Günü’nü şimdiden kutluyor, seçimlerin Türkiye için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu anneler günü Türkiye için Demokrasi Şöleni olarak tarihe geçsin.” dedi.

“İNCE ELEYİP SIK DOKUYORUZ”

Çok yakında çıkaracağı yeni şarkısında son rötuşları yaptıklarınıda dile getiren sanatçı, “Yeni şarkınız yaz şarkısı mı?” sorusuna, “Şarkıları yazlık-kışlık diye ayırmamak gerekir. Sözlerinin, bestesinin, enerjisinin ve duygusunun insanlara hangi ölçüde geçtiği ve hitap ettiği önemlidir. Son dönemde çıkan ”Antidepresan” buna en güzel örnek. Bence ömürlük şarkı. İnşallah bizim şarkımızda böyle olacak” yanıtını verdi.

SANAT CAMİASINDA DOSTLUK YOK

Öte yandan kadın sanatçılar arasındaki rekabeti de değerlendiren Betül Demir, “Net konuşuyorum. Sanat camiasında dostluk yok. Benim rekabetim müzikle ve onuda yapabileceğim çok fazla insan yok. Görüyoruz bir çoğu kılık kıyafetiyle ve özel hayatıyla yarışıyor. Rekabet sadece bu alana sıkıştı. Bense ürettiğim şarkılar ve yaptığım müzikle yarışmak istiyorum. Bu yüzdende bu yarışta kendimi biraz yalnız hissediyorum.” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)