MüzikMüzik Haber

Beyonce’nin Dünya Turnesi Film Oldu! İşte Vizyon Tarihi…

Beyoncé'nin, yedi yıl aradan sonra ilk kez tek başına çıktığı "Rönesans" adlı dünya turnesi, sinema filmi olarak beyaz perdede izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Beyoncé’nin, yedi yıl aradan sonra ilk kez tek başına çıktığı “Rönesans” adlı dünya turnesi, sinema filmi olarak beyaz perdede izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. “Beyonce: Renaissance World Tour” adlı bu film, 1 Aralık’ta vizyona girmesi bekleniyor.

Film, 42 yaşındaki Amerikalı yıldızın dünya turnesi sırasında çekilen görüntülerle birlikte turnenin hazırlık aşamalarına dair belgesel tarzında bir anlatımı içeriyor. Bu belgesel, turnenin nasıl oluşturulduğuna ve Beyoncé’nin performansına dair ilgi çekici detaylar sunacak.

Amerikan basını, “Beyonce: Renaissance World Tour” adlı filmin gösterim tarihinin kesin olmamakla birlikte 1 Aralık’ta olabileceğini belirtiyor. “Rönesans” adı verilen bu turne, “Kraliçe” lakaplı pop yıldızı Beyoncé’nin yedi yıl aradan sonra ilk kez tek başına sahne aldığı bir turne olma özelliğini taşıyor. Turne, 10 Mayıs’ta Stockholm’de başlayıp, 27 Eylül’de New Orleans’ta sona erdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu