Müzikonair Bilal Hancı ve Esin Çepni Boşanıyor | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Bilal Hancı ve Esin Çepni Boşanıyor

Sosyal medyada içerik üreticisi Bilal Hancı geçen yıl evlendiği Esin Çepni ile boşanma kararı aldıklarını duyurdu.

Kafalar grubunun üyelerinden oyuncu ve şarkıcı Bilal Hancı, Esin Çepni ile 1 yıllık ilişkisini geçtiğimiz yıl temmuz ayında nikah masasına taşımıştı. Çiftin evlilikleri mutluluklarıyla dikkat çekiyordu.

Bir süredir boşanacağı yönünde haberler çıkan Hancı, dün sosyal medya hesabı Instagramda açıklama yaptı.

Haberlerin doğru olduğunu söyleyen Hancı, “Esin ile olan evlilik ilişkimizi karşılıklı olarak anlaşarak bitirmeye karar verdik. Çok iyi iki arkadaş olarak kalmaya devam edeceğiz. Hayatıma girmiş en önemli insanı kaybetmeyi asla istemem yolunda gitmeyen şeyler vardı denedik ama düzeltemedik ve birbirimizi her zaman iyi ve güzel hatırlamak için şu an böyle bir karar aldık” dedi.

“HER ŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER”

Hancı açıklamasını, “Siz sevgili bizi seven tanıyan insanlara da bu açıklamayı yapma gereği duydum umarım ikimizin de bundan sonraki hayatı çok mutlu geçer . Esin, seninle çok güzel şeyler öğrendim, bana kattığın her şey için çok teşekkürler her zaman kalbimde kalacaksın” diyerek noktaladı.

Benzer bir açıklama Esin Çepni’den geldi. Çepni, “Kararı almak kadar açıklamak da zormuş meğerse. Ne kadar yazıp sildiğimi bir bilseniz… Her zoru başardık belki ama insan gücünün de yetmediği şeyler var. Her şeyden önce arkadaşlığın baş tacı edildiği evlilik ilişkimizi her iki tarafın da mutluluğu için sonlandırmaya karar verdik. Elbette sürecin her detayına sahip olan sizlerle de bu kararımızı paylaşarak belki bir nebze anlayışınızı bekledik. Bilal ile olan yüksek enerjili dostluk ilişkimin sonsuza kadar sürmesini ve onun her zaman yanında olacağım bilmesini isterim” dedi.

İŞTE O AÇIKLAMALAR

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu