Biricik Suden, 'Özkan Uğur' Tepkisine Sessiz Kalmadı -
MüzikMüzik Haber

Biricik Suden, ‘Özkan Uğur’ Tepkisine Sessiz Kalmadı

Mazhan Alanson'un eşi Biricik Suden, spor salonundan fotoğraf paylaşınca tepki çekti. Suden, "Özkan Uğur yasınız kısa sürdü" yorumlarına sert çıktı

MFÖ grubunun üyelerinden usta müzisyen Özkan Uğur’u geçtiğimiz hafta kaybettik. Sanat camiası bu haberle yasa boğuldu ve kalabalık bir törenle uğurlandı Özkan Uğur. Lenf Kanseriyle mücadele eden sanatçı kansere yenildi ve hayata gözlerini  yumdu.

OLUMSUZ YORUMLAR GELDİ

Spor tutkunu olan Mazhar Alanson’un eşi Biricik Suden, antrenman yaptığı anları sosyal medya sayfasından paylaştı. Bazı takipçileri, Biricik Suden’i ‘yasınız kısa sürmüş’ sözleriyle eleştirdi. Gelen yorumların ardından Biricik Suden sert tepki gösterdi.

“HADDİNİZİ AŞMAYIN”

Sessizliğini bozan Suden, ” 20 yıl önce babam vefat ettiği günün gecesi saat 24.00’ü geçiyordu, spor salonu açtırıp antrenman yapmıştım. Kimilerinin kederle başa çıkma yöntemi, hayat ve ölüm felsefesi, kimilerinden daha farklı olabiliyor. Özkan sizin sanatçı olarak tanıyıp sevdiğiniz bir değerdi, benim 44 yıllık arkadaşım, dostum, kardeşim… Çamur atma uğruna haddinizi aşmayın, aksi hale ben sizi uygun olduğunuz yere koyarım.” dedi.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)