Müzikonair BTS, TikTok Yeni Sürüm Tanıtım Aracını Kullandı | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

BTS, TikTok Yeni Sürüm Tanıtım Aracını Kullandı

TikTok, son birkaç haftadır müzik keşfetme stratejisini hızlandırıyor. Keşif yeteneklerinin genişletilmesindeki son aşama, platformda yeni bir 'yeni sürüm' özelliği geldi

Birçok sosyal medya platformu özelliklerinin arasına müziğin de kullanılabildiği yeni sürümlere geçiş yapıyor. Güncellemelerle birlikte deneme kullanımları başlıyor.

Birçok bölgede güvenlik açısından endişe yaratmasına rağmen TikTok hala popüler bir uygulama. Son birkaç haftadır müzik keşfetme stratejisini hızlandırıyor. Keşif yeteneklerinin genişletilmesindeki son aşama, platformda yeni bir ‘yeni sürüm’ özelliği geldi.

TANITIM ŞANSI

Sanatçıların yeni bir parçayı yayınlanmadan önce 14 güne kadar ve yayınlandıktan sonra 30 gün boyunca promosyon şansı tanıyor.

Yeni tanıtım aracını test eden ilk sanatçı, TikTok’a göre Aralık 2022 ile Mart 2023 arasında dünya çapında TikTok’ta en çok aranan müzik sanatçısı olan K-Pop süper yıldızları BTS oldu.

REKOR GÖRÜNTÜLENME

Yeni sürüm’ özelliği, sanatçıların Müzik Sekmesinde, Sizin İçin Akışında ve Müzik Sayfalarında yeni çıkanları öne çıkartmalarına olanak tanıyor. BTS bu yeni özellik ile iyi rakamlara imza attı ve kampanyaları  2 Haziran Cuma gününden bu yana 400 milyondan fazla video görüntülemesi elde etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)