Müzikonair Bülent Ersoy ‘Zeki Müren Beni Kıskançlığından Öldü’ Demişti… Zeki Müren’in Kuzeninden Açıklama Geldi | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Bülent Ersoy ‘Zeki Müren Beni Kıskançlığından Öldü’ Demişti… Zeki Müren’in Kuzeninden Açıklama Geldi

Dünya Güzellerim Masada programında Zeki Müren ile ilgili çarpıcı iddialarda bulunan Bülent Ersoy ile ilgili Zeki Müren'in kuzeninden açıklama geldi.

Dünya Güzellerim Masada programında Zeki Müren ile ilgili çarpıcı iddialarda bulunan Bülent Ersoy, Zeki Müren’in kendisini kıskandığını ve ölümünün sebebini bu kıskançlık olarak açıkladı. Ersoy, Zeki Müren’in çalışanlarını falakaya çektiğini, acımasız bir kişi olduğunu ve ‘bu japonun canını al allahım’ dediğini iddia etti.

Sosyal medyada hızla yayılan tepkiler ve Bülent Ersoy’un neden böyle bir karalama kampanyasına giriştiği sorularıyla birleşince, Zeki Müren’in kuzeni Özlem Güner’e ulaşıldı. Onedio’nun haberine göre Güner, Bülent Ersoy’un ismini anmak istemediğini belirterek, “o kişi” olarak bahsetti ve Zeki Müren’in aniden karalanmasının sebebini yapay zeka projesi “Parla” olarak gösterdi. Güner, “Parla”nın Zeki Müren ismini kullanarak gündeme gelmesinin bir kıskançlık örneği olduğunu söyledi.

Özlem Güner, Zeki Müren’in ismini kullanarak popülerlik kazanmaya çalışan Bülent Ersoy’un, Zeki Müren’in kendisini perdelediği için bu karalama kampanyasını başlattığını ifade etti. Zeki Müren ve Bülent Ersoy’un birlikte çekilmiş fotoğraflarının sıkça paylaşılmasına karşı çıkan Güner, bu buluşmaların basının talebiyle ve mecburiyetten üç kez gerçekleştiğini belirtti. “İki kez Altın Kelebek’te bir araya geldiler. Basının isteğiyle mecburen yan yana getirildiler Altın Kelebek’te ikisi de ödül aldığı için” dedi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu