GündemSosyal

Bülent Ersoy’dan Dans Şov!

Önceki akşam İstanbullu hayranlarıyla bir araya gelen Bülent Ersoy, dikkat çeken sahne kostümü ve dansıyla beğeni topladı.

Sanat camiasının Diva’sı olarak bilinen Bülent Ersoy, yoğun konser takvimiyle hayranlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor.

Son olarak önceki akşam İstanbullu hayranlarıyla buluşan Diva, tarzıyla gündem oldu. Saç aksesuarıyla dikkat çeken Bülent Ersoy’un dans ettiği görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Paylaşımlar kısa sürede viral oldu.

Daha fazla…

Bülent Ersoy’un geçtiğimiz gün sahne aldığı kostümüne “Benim Tasarımım” diyen ünlü tasarımcı Pınar Kerimoğlu’nu, Diva topa tuttu.

Ancak Pınar Kerimoğlu, sosyal medya hesabından bu tasarımın kendisine ait olduğunu söyleyerek moda haftasından bir video paylaştı. Bu paylaşımı gören Bülent Ersoy küplere bindi ve Instagram’ından ünlü modacıyı topa tuttu.

Kerimoğlu; “İstediğiniz kadar tasarımlarımın aynılarını yaptırın. Aklınız bende belli ki. Ama o sayfayı çoktan kapattım ben. İnsanları maşa gibi kullanmayın,” dedi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.