GündemSosyalVitrin

Bülent Ersoy’dan Sacit Aslan’a Sert Sözler: Benim Şöhretimle Yazı Yazıp Sivrilmeye Çalışma

Bülent Ersoy, Instagram hesabında yaptığı paylaşımda Fahrettin Aslan'ın oğlu Sacit Aslan'a karşı sert tepki de bulundu. Ersoy, Aslan'ın kendisine yönelik yazdığı yazıyı eleştirdi. 

Bülent Ersoy, Instagram hesabında yaptığı paylaşımda Fahrettin Aslan’ın oğlu Sacit Aslan’a karşı sert tepki de bulundu. Ersoy, Aslan’ın kendisine yönelik yazdığı yazıyı eleştirdi.

Sen Babanın Devrinden Sonra Bitensin 

Diva, yazısında Sacit Aslan’a cevap verme sebebi olarak dinleyicilerine olan saygısını göstererek şu ifadelere yer verdi: “Geçmişte yaşayan ben değilim, sensin. Zira sen babanın devrinden sonra biten, devri kapanansın. Ben ise her devrin sanatçısı, erişilmez starı oldum ve burdayım”

Sacit Aslan’ın yalan yanlış ifadelerle kendisini itham ettiğini belirten sanatçı, konseri iptal sebebini şu şekilde açıkladı “Ben konuşmamda tek taraflı iptal ettiğim Açık Hava Kuruçeşme konserim hakkında bazı ön yargılı, bir avuç kıskanç kötü niyetli kişilerin tezlerini çürütmek adına konuşurken 50 yıllık sanat yaşamımda hiç biletlerimin satılmaması sebebi ile konser iptali yaşamadığımı kaldı ki Sayın Polat yağcı beyefendi ile aramızda yaşanılan anlaşmazlık sebebi ile konseri iptal ettiğimi örnekledim”

Kaybeden Sen Olursun 

“Senin babanın zamanında ne işler yaptığını, nasıl yaşadığını sakın bana konuşturma” diyen Bülent Ersoy, yazısının devamında “Yoksa kaybeden sen olursun. Düş yakamdan. Benim adımla, şöhretimle yazı yazıp sivrilmeye çalışma zavallı Sacit Aslan” cümlelerini kurdu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu