Müzikonair Bülent Serttaş’tan Meslektaşlarını Kızdıracak Yorum: Bugün Etek Giyip Oje Süren Yarın Ruj Sürer | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Bülent Serttaş’tan Meslektaşlarını Kızdıracak Yorum: Bugün Etek Giyip Oje Süren Yarın Ruj Sürer

Şarkıcı Bülent Serttaş  ünlüler dünyasında etek giyip, oje süren isimleri hedef aldı. Meslektaşlarının giyim tarzları hakkında sorulan soruya "Erkek ve kadın kendine yakışanı yapacak" şeklinde yanıt verdi.

Şarkıcı Bülent Serttaş  ünlüler dünyasında etek giyip, oje süren isimleri hedef aldı. Meslektaşlarının giyim tarzları hakkında sorulan soruya “Erkek ve kadın kendine yakışanı yapacak” şeklinde yanıt verdi.

Bülent Serttaş, “Meslektaşlarınız arasında etek giyip, oje süren isimler var. Ne düşünüyorsunuz?” sorusuna, “Bugün etek giyen ve oje süren, yarın ruj sürer. Yaptıkları bu tür işe saygı duyamıyorum. Erkek ve kadın kendine yakışanı yapacak” açıklamasını yaptı.

İstanbul’da Görülmemiş Bir Konser Vermek İstiyorum

Sektördeki 41’inci sanat yılını kutlayan Serttaş, “Açıkhavada kutlayacağız  İstanbul’da görülmemiş konser vermek istiyorum. Güzel şarkılarım yakında gelecek. Bize ‘türkücü ve arabeskçi’ diyorlar. En çok eğlenilen şarkılar ise türkü ve arabesk. Kendileri bile sahne yaptığı zaman Türk halk müziği ve ‘Ankara’nın Bağları’ şarkısıyla coşturuyorlar” ifadelerini kullandı.

Sinan Akçıl: Bartu Küçükçağlayan’a Yılın En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçısı Ödülü Verilmeli

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu