Müzikonair Burcu Kıratlı Yeni Bir Aşka Yelken Açtı | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Burcu Kıratlı Yeni Bir Aşka Yelken Açtı

Sinan Akçıl ile geçtiğimiz aylarda ikinci kez boşanan oyuncu Burcu Kıratlı, avukat Nail Gönenli ile beraber olduğu ortaya çıktı.

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl, bir dargın bir dargın bir barışık giden evliliklerini geçtiğimiz aylarda ikinci kez bitirmişti. Çift daha önce ayrılık yaşamış daha sonra tekrar birleşmişti.

2018 yılında ocak ayında Amsterdam’da nikah masasına oturan şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı 9 ay evli kaldıktan sonra tek celsede boşandı. Ayrılığa dayanamayan ikili 2021 yılında tekrardan nikah masasına oturdu. İkinci kez ayrılık kararı alan çift, geçtiğimiz mayıs ayında boşandı.

YENİ AŞK HABERİ

Oyuncu Burcu Kıratlı, boşanmanın ardından yeni bir aşka yelken açtı. Akçıl’la ayrılığından sonra mesleki kariyerine yönelen oyuncu, bir süredir magazin gündeminden uzaktaydı. Gazete Magazin’in özel haberine göre 32 yaşındaki güzel oyuncu, gönlünü ünlü isimlerle yakınlığıyla tanınan avukat Nail Gönenli’ye kaptırdı. Bir süredir birlikte oldukları öğrenilen ikili, şimdilerde Alaçatı’da tatil yapıyor. Çiftin ilişkisini de Murat Dalkılıç konserinde yaptığı paylaşımlar ele verdi. İlişkisiyle gündeme gelen Burcu Kıratlı, özel hayatıyla ilgili sessizliğini korumaya devam ediyor.

author avatar
Mavi Gündem
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)