Müzikonair Burhan Bayar MSG Üyelerine Çağrıda Bulundu: Genel Kurula Gelin, Derin MSG Çalışıyor! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Burhan Bayar MSG Üyelerine Çağrıda Bulundu: Genel Kurula Gelin, Derin MSG Çalışıyor!

Burhan Bayar, 2022 yılında göreve gelen Ferhat Göçer ile ilgili MSG üyelerinden gelen şikayetlere sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Besteci ve müzik yapımcısı olan Burhan Bayar, MSG Başkanı Ferhat Göçer’i hedef alan şikayetlere yanıt verdi. Daha önce MSG’ye hukuka aykırı davrandığı gerekçesiyle dava açan Burhan Bayar, 2022 yılında göreve gelen Ferhat Göçer ile ilgili MSG üyelerinden gelen şikayetlere sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Ferhat Göçer’in göreve gelirken ‘SGK’lı olacaksınız, emeklilik hakkı kazanacaksınız’ şeklindeki vaadlerinin karşılık bulmadığından yakınan MSG üyeleri, özel sağlık sigortalarının elinden alındığını Burhan Bayar’a bildirdi.

Burhan Bayar da söz konusu şikayetlere ”Ben size Ferhat’a oy verin demedim. Muhattaplar belli” sözleriyle üyeleri 5 Aralık’ta gerçekleşmesi planlanan Olağan Genel Kurula davet etti. Burhan Bayar’ın, ”Genel kurula gelin ki asıl üyeliğiniz de elinizden alınmasın. Çünkü derin MSG çalışıyor” sözleri dikkat çekti.

10 bine yakın eser sahibinin yer aldığı MSG’nin yetkililerinden yahut Ferhat Göçer’den konuyla ilgili ne yanıt gelecek merak konusu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)