MüzikMüzik Haber

Tarkan’ın Eşi Pınar Tevetoğlu: Çok Güzel Bir Albüm Geliyor

Pınar Tevetoğlu "Tarkan'dan çok güzel albüm geliyor az kaldı" dedi.

Tarkan 2016 yılında Pınar Tevetoğlu ile hayatını birleştirmişti. Gözden uzak bir hayat yaşayan çiftten Pınar Tevetoğlu son hali ile gündem oldu. Megastar 2016 yılında beş senedir beraber olduğu Pınar Tevetoğlu ile evlenmişti. Gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çiftin 2018 yılında Liya isimli bir kızları olmuştu.

Pınar Tevetoğlu, bu kez son haliyle gündeme geldi. Pınar Tevetoğlu “Tarkan’dan çok güzel albüm geliyor az kaldı” dedi. Ünlü isim “Tarkan çok ilgili baba” diyerek hemen kameralardan uzaklaştı. Ünlü ismin son hali sosyal medyada çok konuşuldu.

Albümü Duyurmuştu

Tarkan hayranlarının uzun bir süredir beklediği yeni albümüyle ilgili açıklamalarda bulundu. Geççek ve Son Durak adlı tekli çalışmalarının ardından albüm hazırlığına yoğunlaşan Megastar, sosyal medya hesabından bir video paylaştı. Videoda şunları söyledi;

‘Bu Tarkan’a ne oldu yine? Kayıplara karıştı diyorsunuz değil mi?’ Harıl harıl çalışıyorum. Yeni şarkıları, albümü bu yaza yetiştirmeye çalışıyorum. Merak etmeyin yetişecek. Çok güzel bir albüm geliyor bence seveceksiniz. Bu yaz güzel bir yaz olacak. Umut dolu, sevinç dolu, eğlendiğimiz biraz yüzümüzün güldüğü bir yaz olsun!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu